| Extensibil | da |
| Forma blatului | dreptunghiulară |
| Lungime | 90 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 90x70 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 180x70 cm |
| Înălțime | 72 cm |
| Numărul de locuri | 6 , 8 |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | alb/kraft auriu |
| Material blat | LPAL |
| Culoare blat | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MobiCasa |
| Cod EAN | 2009997378954 |









