Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 600 W |
| Productivitate | 1200 ml/min |
| Presiunea de operare | 0.22 bar |
| Capacitate rezervor | 1 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Reglarea presiunii de vopsea | da |
| Reglarea pulverizare | da |
| Diametrul duzei | 1.5 mm,
1.8 mm,
2.2 mm,
2.6 mm |
| Greutate totală | 1.88 kg |
| În plus | accesorii |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.89 kg |
| Producător | Ronix |
| Cod EAN | 6970206845634 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Ronix 1360 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.