Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 350 W |
| Productivitate | 380 ml/min |
| Presiunea de operare | 0.2 bar |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Diametrul duzei | 0.6 mm,
0.8 mm |
| Greutate totală | 1.35 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.37 kg |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6925582188752 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Total Tools TT3506 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.