Caracteristici generale
| Tip | pulverizator |
| Alimentare | priza |
| Putere | 700 W |
| Productivitate | 1000 ml/min |
| Capacitate rezervor | 0.8 l |
| Amplasarea rezervorului | jos |
| Reglarea presiunii de vopsea | da |
| Reglarea pulverizare | da |
| Curea de umăr | da |
| Diametrul duzei | 2.6 mm |
| Lungime furtun | 1.5 m |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Вихрь |
| Cod EAN | 2100001354190, 4606059026495 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerograf Вихрь R72171 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.