| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 630x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 510x330 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | șampanie |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Florentina |









