Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 13 " |
| Diagonală maximă | 90 " |
| Distanța maximă față de perete | 30 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 60 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Barkan |
| Cod EAN | 7290016783919 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Barkan BM400T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.