Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 43 " |
| Diagonală maximă | 100 " |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 900x600 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 75 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 3 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309135276 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Gembird WM-100F-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.