Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 86 " |
| Reglare | înclinare |
| Înclinare verticală | 5 °,
10 ° |
| Distanța maximă față de perete | 50 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 600x400 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 75 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309135283 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Gembird WM-86T-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.