| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 60 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 10 ° |
| Înclinare verticală | 40 ° |
| Distanța minimă de perete | 42 mm |
| Distanța maximă față de perete | 452 mm |
| Standard VESA | 100x100 mm, 200x200 mm, 300x300 mm, 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 36 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 4 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309127356 |









