| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Reglare | înclinare |
| Înclinare verticală | 12 ° |
| Distanța minimă de perete | 53 mm |
| Standard VESA | 200x200 mm, 400x200 mm, 300x300 mm, 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 40 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 1.61 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309126045 |









