Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Ecran LCD | 0.59 " |
| Rezoluţia nativă | 1280x800 |
| Format ecran | 16:10 |
| Luminozitate | 3700 lumeni |
| Contrast | 16 000:1 |
| Zoom digital | 1.35 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.27 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.64 m |
| Distanta de proiectare maximă | 3.94 m |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 16 W |
| Putere lampa | 230 W |
| Durata de viață a lămpii | 6500 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 17000 ore |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Audio (RCA) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Dimensiuni | 90x309x282 mm |
| Greutate | 3.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946738895 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Epson EB-W56S sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.