Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | monocrom |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Ciclu de utilizare, lunar | 2500 pagini |
| Format | A4 |
| Imprimare fără margini | da |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200x2400 |
| Viteza de printare alb/negru | 22 Ppm |
| Rezolutie scanner | 1200x2400 Dpi |
| Număr de culori | 1 |
| Număr de cartuşe | 1 |
| Sistemul de alimentare continuă cu cerneală | da |
| Interfaţă de reţea | da |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Bluetooth | da |
| Ecran LCD Color | da |
| Tava de alimentare | 100 foi |
| Tava de livrare | 30 foi |
| Alimentare automată la scanare | 30 foi |
| Nivel de zgomot | 53 dB |
| Putere consumata | 16 W |
| Dimensiuni | 375x347x237 mm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Epson |
| Cod EAN | 8715946717746 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Epson EcoTank M2050 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.