Caracteristici generale
| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Reglare | înclinare |
| Înclinare verticală | 8 ° |
| Distanța minimă de perete | 20 mm |
| Distanța maximă față de perete | 20 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 50x50 mm,
75x75 mm,
100x100 mm,
100x200 mm,
200x100 mm,
200x200 mm,
200x300 mm,
200x400 mm,
300x200 mm,
300x300 mm,
300x400 mm,
400x200 mm,
400x300 mm,
400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 45 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Producător | Kivi |
| Cod EAN | 5999862053239 |
Specificațiile și imaginile produsului Suport TV Kivi Basic-44T sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.