| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 60 " |
| Diagonală maximă | 120 " |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Înclinare verticală | 60 ° |
| Distanța minimă de perete | 75 mm |
| Distanța maximă față de perete | 703 mm |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Standard VESA | 900x600 mm |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | da |
| Greutate maximă suportată | 120 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Maclean |









