| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 75 " |
| Înclinare verticală | 14 ° |
| Standard VESA | 600x400 mm, 100x100 mm, 200x200 mm, 200x300 mm, 300x300 mm, 400x400 mm, 75x75 mm, 200x100 mm, 400х200 mm |
| Greutate maximă suportată | 55 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Maclean |
| Cod EAN | 5903292801605 |









