| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 70 " |
| Înclinare verticală | 15 ° |
| Standard VESA | 100x100 mm, 200x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Maclean |
| Cod EAN | 5902211107170 |









