| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 82 " |
| Diagonală maximă | 85 " |
| Reglare | rotație , înclinare |
| Distanța minimă de perete | 20 mm |
| Distanța maximă față de perete | 20 mm |
| Standard VESA | 600x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 50 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | Samsung |
| Cod EAN | 8806094096033 |









