| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | alb/albastru |
| Material carcasa | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Material fațadă | MDF , stofă |
| Lungimea | 208 cm |
| Lățime | 170 cm |
| Înălţime tăblie cap | 135 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Arta Mobilei |









