| Serie | Milana |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | alb |
| Material carcasa | LPAL |
| Culoare fațadă | pin grand |
| Material fațadă | LPAL , MDF |
| Lungimea | 204.6 cm |
| Lățime | 163.4 cm |
| Înălţime tăblie cap | 67.6 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | nu |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Горизонт |









