Caracteristici generale
| Serie | Lait |
| Culoare carcasă | stejar auriu |
| Culoare fațadă | alb |
| Material | LPAL |
| Lățime | 203.2 cm |
| Adâncime | 31.6 cm |
| înălțime | 33.2 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Горизонт |
| Cod EAN | 2009884987702, 2015810026940 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Горизонт Лайт 2032 Alb/Stejar Auriu sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.