| Serie | Krono |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | wenge |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare fațadă | wenge |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 213 cm |
| Lățime | 195 cm |
| Înălţime tăblie cap | 92 cm |
| Înălţime tăblie picioare | 25 |
| Loc de dormit | 180x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | MaxDiMob |









