Caracteristici generale
| Serie | Dallas |
| Tip | pat dublu |
| Culoare carcasa | măr |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare fațadă | măr |
| Material fațadă | lemn |
| Lungimea | 213 cm |
| Lățime | 175 cm |
| Înălţime tăblie cap | 92 cm |
| Loc de dormit | 160x200 cm |
| Mecanism ridicare pat | nu |
| Sertar depozitare | nu |
| Somiera în complet | da |
| Set | pat - fără saltea |
Specificațiile și imaginile produsului Pat Mebigrand Даллас 160х200 Яблоня sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.