Caracteristici generale
| Cantitatea coardelor | 6 |
| Pickupuri | Quantum |
| Schema pickupurilor | H-S-H |
| Controale de volum | 1 |
| Controale de ton | 1 |
| Comutator pickup | 5 poziție |
| Tip de corp | Standard |
| Dimensiune corpului | 4/4 |
| Culoare | alb |
| Materialul corpului | meranti |
| Cordar | Tremolo |
| Tip de fixare gâtului | șuruburi |
| Numărul de taste | 24 buc |
| Lățimea la piuliță | 43 mm |
| Raza tastierei | 10.8 " |
| Menzura | 25.5 " |
| Chei | chromate |
| Materialul gâtului | arțar |
| Tastiera | jatoba |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ibanez |
| Cod EAN | 4515110714991 |
Specificațiile și imaginile produsului Chitara electrica Ibanez RG350DXZ (White) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.