Caracteristici generale
| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 650х510х217 mm |
| Dimensiuni cuvă | 440х360 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material
?
| piatră artificială |
| Culoare | bej |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
Alte informații
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 4640201869912 |
Specificațiile și imaginile produsului Chiuvetă de bucătărie Dr.Gans Tehno 650 Beige sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.