| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 615x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450x315 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | bej |
| Scurgere preaplin | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Florentina |









