| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 780x430x145 mm |
| Dimensiuni cuvă | 350x330x145 mm |
| Adâncime cuvă | 145 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465016756 |









