| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 780x510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 380x440x200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | alb |
| Greutatea brută | 10 kg |
| Producător | Dr.Gans |
| Cod EAN | 4680692100736 |









