| Tip montare | neîncastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în dreapta |
| Dimensiuni | 220x860x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 450х400х210 mm |
| Adâncime cuvă | 210 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | mat |
| Grosime | 0.7 mm |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Producător | Smeg |
| Cod EAN | 8017709304201 |









