| Tip montare | neîncastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 2 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 860х500х223 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х450х210 mm |
| Dimensiuni cuvă auxiliară | 400х300х210 mm |
| Adâncime cuvă | 210 mm |
| Adâncime cuvă auxiliară | 210 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | crom |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.7 mm |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Filtru inclus | nu |
| Producător | Smeg |









