| Tip montare | neîncastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Poziția aripii | în stânga |
| Dimensiuni | 780х500х215 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х440 mm |
| Adâncime cuvă | 215 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | grafit |
| Grosime | 3 mm |
| Sifon inclus | nu |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Gappo |









