| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 600х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х550 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 3 mm |
| Sifon inclus | da |
| Dispenser inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | dozator de detergent , strecurătoare , placă de tăiat |
| Producător | Sandonna |









