| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 600х500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х550 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | cupru |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 3 mm |
| Diametrul găurii de scurgere | 91 mm |
| Inclus în set | tavă și platou cu fructe incluse |
| Producător | Sandonna |
| Cod EAN | 6427365020360 |









