| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 750х440х200 mm |
| Dimensiuni cuvă | 710х400х200 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | bronz |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 0.7 mm |
| Mixer inclus | nu |
| Dispenser inclus | nu |
| Producător | Smeg |









