Caracteristici generale
| Tip control | electronic |
| Număr de viteze | 2 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 3.1 |
| Material bol | plastic |
| Cuțit tocător | da |
| Accesoriu pentru aluat | da |
| Accesoriu pentru tăiat cuburi | da |
| Disc pentru răzuire | 1 |
| Disc pentru feliere | 1 |
| Putere | 400 W |
| Lungime cablu de alimentare | 0.9 m |
| Culoare | argintiu |
| Material carcasa | plastic |
| Dimensiuni | 464x222x222 mm |
| Greutate | 4.5 kg |
| Altele | adaptor de antrenare ,
unealtă de curățare pentru set de cuburi ,
capac de depozitare |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie KitchenAid 5KFP1319ECU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.