Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 2 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 0.5 |
| Material bol | plastic |
| Мельничка | da |
| Disc pentru răzuire | 1 |
| Putere | 400 W |
| Lungime cablu de alimentare | 1.2 m |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 365x135x150 mm |
| Greutate | 2 kg |
| Altele | sticla portabila 0.6L |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kitfort |
| Cod EAN | 4630017859528 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Kitfort KT-1386 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.