Caracteristici generale
| Tip control | mecanic |
| Număr de viteze | 6 |
| Funcţia Puls | da |
| Capacitate bol | 5.5 |
| Material bol | inox |
| Mixare planetară | da |
| Maşină de tocat carne | da |
| Accesoriu pentru frământat | da |
| Duză de amestecare | da |
| Disc pentru răzuire | 3 |
| Disc pentru feliere | 1 |
| Putere | 2300 W |
| Culoare | gri |
| Material carcasa | plastic ,
metal |
| Dimensiuni | 380х280х380 mm |
| Greutate | 9.4 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 11.35 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539183835 |
Specificațiile și imaginile produsului Robot de bucătărie Polaris PKM2204L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.