Caracteristici generale
| Tip | foarfece |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Lățimea cuțitului | 12 cm |
| Tipul cuțitului | bilateral |
| Frecvența tăietorului | 2200 1/min |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 14.4 V |
| Capacitatea a acumulatorului | 1.5 Ah |
| Timp de încărcare | 2 h |
| Durata funcționării | 90 min |
| Numărul de baterii incluse | 2 bucăți |
| Case | da |
| Setul de livrare | încărcător ,
capac din plastic pentru cutite ,
fir de iarbă ,
lama de tufis ,
2 baterii ,
valiza de plastic |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Archer |
Specificațiile și imaginile produsului Mașina de tuns gard viu cu acumulator Archer A3758E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.