Caracteristici generale
| Puterea | 2.5 W |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 25 W |
| Temperatura culorii
?
| 6500 °K |
| Tip de bază | LED |
| Cantitatea | 1 buc |
| Culoare | negru |
| Înălţime | 40 mm |
| Lungime | 325 mm |
| Clasa de protecție | 20 IP |
Alte informații
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680838547 |
Specificațiile și imaginile produsului Bec XO YH08B Kubi 1200mAh Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.