Caracteristici generale
| Colecție | Cube Case Beton Effect |
| Tip | caspo |
| Poziție | pe balcon |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 8 l |
| Lățimea | 18.2 cm |
| Lungimea | 40 cm |
| Înălțime | 16 cm |
| Material | plastic |
| Culoarea | gri |
| Țara de fabricare | Polonia |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Prosperplast Cube Case Beton Effect DCUC400E-425U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.