Caracteristici generale
| Seria | Layn |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | alb |
| Număr de saltare | 4 |
| Lățime | 80 cm |
| Inălțime | 103 cm |
| Adâncime | 48 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Sokme |
| Cod EAN | 2008957587894, 2280388355017 |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă Sokme Лайн 4Ш Alb sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.