| Tip | disk |
| Număr | 4 |
| Destinație | spate |
| Material | metal |
| Lungime | 123 mm |
| Lăţime | 44.9 mm |
| Grosime | 17.3 mm |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Sistem de frânare | Ate |
| Marca auto | BMW |
| Număr OE | 34211163395 , 34212157591 , 34212157592 , 34216761281 |
| Greutate | 0.95 kg |
| Producător | ATE |









