Caracteristici generale
| Consum energetic maxim | 700 W |
| Capacitate recipient | 1.2 litri |
| Colectare praf | container |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Lungime cablu | 5 m |
| Culoare | roşu |
| Dimensiuni | 355x245x245 mm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |
| Cod EAN | 048544233355 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu curăţare uscată Daewoo RCC-150R-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.