Caracteristici generale
| Tip | scară |
| Construcție | cu trei tronsoane |
| Înălțime | 532 cm |
| Lățimea | 46 cm |
| Înălţime de lucru
?
| 620 cm |
| Lungimea totală | 532 cm |
| Număr trepte | 3x9 |
| Numărul de secțiuni | 3 |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Material | aluminiu |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Dimensiune pliată | 250х46 cm |
| Greutate | 13 kg |
Alte informații
| Producător | Krause |
| Cod EAN | 4009199010391, 4009199030399 |
Specificațiile și imaginile produsului Scară Krause Z26563 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.