| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Număr poziții de înclinare | 4 |
| Centura de siguranta | da |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 6 la 48 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Culoare | galben |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate | 8.25 kg |
| Dimensiune pliată | 90x58x38 cm |
| Țara de producere | Bulgaria |
| Producător | Chipolino |
| Cod EAN | 3800931048341, 3800931051976 |









