Caracteristici generale
| Tip | leagăn |
| Numar blocuri | 1 |
| Centura de siguranta | da |
| Virsta | de la 0 la 6 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 9 kg |
| Culoare | gri |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate | 3.6 kg |
| Dimensiune pliată | 82,4x44,8 cm |
| Specificații suplimentare | poate fi folosit ca scaun auto (cu ISOFIX i-Base Encore sau LX2) |
Specificațiile și imaginile produsului Landou Joie Calmi Signature Carbon sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.