| Montare | bara de fixare |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 1280 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Lungimea | 290 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | ratan |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | maro |
| Altele | reglabil pe înălțime |
| Producător | Lampardi |









