Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 720 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Lungimea | 200 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | maro |
| Culoare abajur | maro |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283466283 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Opviq Couper Hazeran Beige sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.