Caracteristici generale
| Montare | cârlig |
| Denen / uzor / decor | da |
| Înălţime | 720 mm |
| Diametru | 400 mm |
| Lungimea | 200 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | incandescent ,
economisitor de energie ,
LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | textil |
| Culoare carcasa | bej |
| Culoare abajur | bej ,
aur |
| Altele | reglabil pe înălțime |
Alte informații
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283466306 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Opviq Couper Hazeran Beige/Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.