| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 80 mm |
| Lungimea | 620 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | incandescent , economisitor de energie , LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | lemn |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | maro |
| Producător | Opviq |
| Cod EAN | 8684283415977 |









