Caracteristici generale
| Montare | bara de fixare |
| Înălţime | 90 mm |
| Lungimea | 110 mm |
| Lățime | 100 mm |
| Tip dulie | GU10 |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | halogen ,
LED |
| Putere maxima per bec | 50 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | metal |
| Culoare carcasa | negru |
| Culoare abajur | negru ,
bronz |
Alte informații
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720169299870 |
Specificațiile și imaginile produsului Lustră Philips Conduit 5W (8720169299870) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.